Zdě vložte informace o Vašem eshopu (adresa provozovny, kontakty atd.)
 

Záhlaví stránek

 
 

Nitrix

Vytvořeno 23.12.2010 12:32:02 | Poslední změna 23.12.2010 12:36:36
Světově nejúspěšnější doplněk na bázi oxidu dusíku !Nejjednodušší způsob, jakým vysvětlit fungování Nitrixu je jeho přirovnání k bortící se hrázi. Hráz slouží jako regulátor vody, zabraňující jejímu volnému odtékání z nádrže do řek a kanálů. Kdyby se nádrž protrhla, všechna voda by obrovskou silou vytekla, zcela naplnila všechny své tepny – řeky a kanály a prosákla půdou. Nitrix takto rozbíjí vnitřní tělesné hráze – otevírá krevní kanálky a způsobuje zvýšený přívod krve do svalů. Tím zcela naplní všechny svaly potřebnými živinami, které jsou obsaženy v této ojedinělé formuli a které umožní razantní zvětšení jejich objemu. Nitrix nastartuje transportní zásobovací systém, zaplaví svaly krví bohatou na živiny a způsobí konečný anabolický růst svalů za současného snižování tukových tkání.Průvodce 4 týdenní transformační Nitrixovou kůrou a popis klíčových efektů:

1. týden
Vaše tělo je ve fázi naplňování se NO. Projeví se počáteční účinky – plně napumpované svaly.
Nitrix podpoří trvalé napumpovaní svalů a zlepší celkový tvar vaší postavy. Budete vypadat lépe a to i mimo fitcentrum.

2. týden
Nitrix právě nastartoval transformační proces. V průběhu 2. týdne zřetelně uvidíte a ucítíte změny vyvolané účinky Nitrixu. Vaše síla, výdrž a schopnost regenerace se výrazně zlepší, vaše svaly budou očividně plnější a tvrdší. Nitrix podpoří soustavný příliv živin do svalů, díky větší síle a lepší schopnosti regenerace budete mnohem aktivnější a výkonnější. Nitrix však není určen výhradně pro ty, kdo touží jen po větším a tvrdším bicepsu - zaznamenáte rovněž větší pohlavní svěžest. Nitrix způsobí zvýšený přítok krve do mužského pohlavního orgánu, který tak bude objemnější a tvrdší.

3. týden
Metamorfóza je v plném proudu a je to jen a jen lepší. Ucítíte jak je vaše kůže obtažená okolo svalů, cévy budou rapidně zvětšené. Budete mít velmi tvrdé, napumpované svaly, které tak vydrží po celý den. Vaše regenerace bude takřka okamžitá, síla a výdrž raketově vzrostou, nárůst čisté svalové hmoty bude zcela zřejmý. V tomto okamžiku se vás každý ve fitcentru bude ptát, co na to berete.

4. týden a později
Každý den budete moci v zrcadle pozorovat čím dál svalnatější postavu. Získáte takovou hladinu svalové hmoty a její hustoty, kterou mnoho jiných jedinců dosáhne až po letech intenzivního tréninku. Pokud si myslíte, že už to je dobré, tak pozor – Nitrixová přeměna může ještě urazit pořádný kus cesty. Každým dalším týdnem budete moci pozorovat zlepšení svalnatosti, napumpování, síly a schopnosti regenerace.
Dávkování:
Doporučené dávkování je výrobcem stanoveno ve dny tréninku i ve dny volna následovně. Užívejte 3 dávky denně před snídaní, obědem a večeří, přičemž za jednu dávku se považují 3 kapsle (celkově tedy 9 kapslí denně). Tablety zapijte 4 dl vody a dávkujte je zhruba 30 min. před jídly. Pro požadovaný efekt užívejte 3-12 týdnů.Složení:
Obsah 1 balení:180 tobolek
(hmotnost 1 tabl. je 1632,3 mg.- celé balení 293819,9 mg)
Výrobce: BSN Inc., Boca Raton, USA Florida
Min. trvanlivost do: datum uvedeno na boční straně obalu
Dávkování: 2 tobolky denně
Počet dávek v balení: 90
Složení 1 tablety Nitrix: L-Arginin Alfa-ketoglutarát….1000mg, Methocel….200mg, Di kalcium fosfát…130mg, Di-Potasium fosfát…25mg, Di-sodium fosfát…25mg, kyselina listová…0,067mg, NAD…0,5mg, L-Citrulin…192mg, stearan hořečnatý…9,763mg, kreatin ethyl ester malate)…50mg
Nutriční hodnoty ve 100g Nitrixu:
Energetická hodnota nižší než 50 kJ (12 kcal) ve 100g Protein………………...0 g
Sacharidy……………...0g
Tuky…………………..0g
Nitrix podpoří celkovou transformaci vaší postavy a zvětšení svalové hmoty, která zůstane i v mimotréninkovém období. Nitrix rovněž poupraví schopnost organismu lépe využívat živiny z potravy a redukovat tak tukové tkáně – u spousty jedinců byl po 12týdenním užívání Nitrixu zaznamenán 1-3% úbytek hladiny tuků.